Kontakt

Pastor/ församlingsföreståndare:
Anders  Westman  tel. 0702-46 05 04
Expeditionstid: Onsdagar  11,00-12.00
anders@vallersvikskyrkan.se

Styrelsen

Henrik Thoursie, ordf 0340-65 87 70 – henrik.thoursie@gmail.com

Peter Falck, kassör 0340-65 88 16 – peter.falck@vallersvikskyrkan.se

Bengt Edberg, kassör 0705-12 11 00 – bengt@norrbo.se

Ulla Håkansson, 0767-67 58 29 – ulla.hakansson@gmail.com

Lisbeth Jerresand, 0702-22 35 44 – lisbeth.jerresand@gmail.com

Peter Ingerstam, 0704-85 80 23 – peter.ingerstam@gmail.com

Arnold Arnesson, suppleant 0703-96 78 40 – arnold.arnesson@telia.com

Lasse Bornö, suppleant 0704-20 02 01 – lasse.borno@regin.se

UTHYRNING av strandgården

Strandgården kan hyras för olika ändamål. Kontakt via mail info@vallersvikskyrkan.se eller ring Heidi Sjöstedt 070-4825358.

Vallersviks Ekumeniska Församling

Vallersviksvägen
Box 64
439 08 Frillesås
Sweden

E-post: info@vallersvikskyrkan.se
Organisations nummer: 849400-7860
Bankgiro: 406-5454  ,  Bankgiro för dig som vill stödja vårt Kyrkbygge: 277-5559.

Swisha oss: 123 693 1737

International payment: IBAN: SE28 8000 0810 5906 4960 7710 SWIFT: SWEDSESS

Här finns vi:

http://www.hitta.se/LargeMap.aspx?var=vallersviksv%e4gen+29

Kommentera